☑️ تاریخ و زمان برگزاری : شنبه ١٧ اسفند ١٣٩٨ از ساعت ١٣:٣٠-١٠:٣٠ صبح

☑️ با توجه به گسترش سريع ويروس كرونا جديد (COVID-19) در ايران و در راستاي افزايش دانش و آگاهي همكاران محترم در مراكز مختلف در صورت مواجهـه با موارد اين بيماري، شركت دارويي آسترازنكا با هماهنگي انجام شده با انجمن علمی طب اورژانس در نظر دارد يك سمینار آنلاين مورخ شنبه ١٧ اسفند ١٣٩٨ از ساعت ١٣:٣٠-١٠:٣٠ برگزار نمايد.

☑️ در اين كارگاه پروفسور Zhong Nanshan

ازكشور چين كه براي اولين بار در سال ٢٠٠٣ SARS-CoV را تشخيص داده و تيم درماني را رهبري كردند و در حال حاضر مشاور ارشد تيم كنترل كننده COVID-19 در چين مي باشند، در ارتباط با چالش ها وسوالاتي كه در حال حاضر در كشورهاي با درگيري بالاتر چون ايران،ژاپن،ايتاليا و كره¬جنوبي مطرح است، اطلاعاتي را ارائه خواهند كرد.

☑️ لذا از همکاران علاقه مند دعوت مي شود تا از طريق لينكی که در پایین خدمتتان فرستاده شده و همچنين دعوت از ساير همكاران در گروه هاي ديگر، در تاریخ و ساعت فوق¬الذکر در اين برنامه علمي شركت نموده و همگي در كنترل سريع تر اين اپيدمي سهيم باشيم.

☑️ بدینوسیله از کلیه متخصصین طب اورژانس و سایر پزشکان و کادر درمانی علاقه مند درسطح کشور دعوت می شود سوالات خودرا درزمینه بیماری COVID-19 به زبان انگلیسی حداکثر تا ساعت ۱۷ روز جمعه مورخ ۱۶اسفند به پست الکترونیکی به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ارسال فرمایید.

☑️ لینک اتصال به سمینار آنلاین :

https://2019ncov.medicross.com.cn/live/419cbcf7-524a-4657-a339-7f85d6aa43a9?s=02

نکته: لطفاً برای اتصال، از مرورگر Internet Explorer یا Chrome یا Firefox استفاده نمایید.

(انجمن علمی طب اورژانس ایران)

  • آدرس پایین سایت
  • تماس پایین

Copyright © 2023 Iranian Society of Emergency Medicine

TPL_BACKTOTOP