رییس شانزدهمین کنگره علمی طب اورژانس ایران از برگزاری این کنگره در تاریخ ۱۳ تا ۱۵ دی ماه ۱۴۰۲ در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران، خبر داد.

به گزارش وبدا، دکتر نادر توکلی، درخصوص برگزاری شانزدهمین کنگره علمی طب اورژانس ایران، اظهار کرد: رسالت پزشکان و سایر مشاغل مرتبط درگیر به کار در حیطه اورژانس، به عنوان متولیان ارائه خدمات فوریت های پزشکی و اقدامات درمانی تخصصی اورژانس در این کشور، وظیفه ای گران سنگ در جهت افزایش سطح خدمات رسانی در کلیه مراکز ارائه کننده خدمات اورژانس و بیمارستان ها به همه هموطنان است، وظیفه ای اخلاقی که در جهت حفظ جان بیماران و افزایش سطح خدمات در بخش های اورژانس، افتخار ماست.

وی افزود: بحران جهانی کووید 19 حضور گرانقدر تعداد زیادی از همکارانمان را از ما گرفت که آوازه شجاعت شان و ایثارشان تا ابد طنین انداز خواهد بود و گرچه امروز در کنارمان نیستند راهشان پر رهرو خواهد بود.

دکتر توکلی با اشاره به برگزاری شانزدهمین کنگره علمی طب اورژانس ایران، تصریح کرد: این کنگره در تاریخ ۱۳ تا ۱۵ دی ماه ۱۴۰۲ در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود و حضور علاقه مندان در این رویداد، در جهت اعتلای علمی جامعه پزشکی کشور، مغتنم خواهد بود.

به گفته رییس شانزدهمین کنگره علمی طب اورژانس ایران، این کنگره دارای حداکثر امتیاز بازآموزی ممکن جهت گروه های هدف است.

  • آدرس پایین سایت
  • تماس پایین

Copyright © 2023 Iranian Society of Emergency Medicine

TPL_BACKTOTOP