رییس پانزدهمین کنگره علمی طب اورژانس ایران از برگزاری پانزدهمین کنگره طب اورژانس ایران در دی ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش وبدا، دکتر نادر توکلی، درخصوص برگزاری پانزدهمین کنگره طب اورژانس ایران در دی ماه ۱۴۰۱، گفت: رسالت پزشکان و سایر مشاغل مرتبط درگیر به کار در حیطه اورژانس، به عنوان متولیان ارائه خدمات فوریت های پزشکی و اقدامات درمانی تخصصی اورژانس در این کشور، وظیفه ای گرانسنگ در جهت افزایش سطح خدمات رسانی در کلیه مراکز ارائه کننده خدمات اورژانس و بیمارستان ها به هموطنان است.

وی ارائه خدمت در حوزه طب اورژانس را وظیفه ای اخلاقی عنوان کرد و گفت: حفظ جان بیماران و افزایش سطح خدمات در بخش های اورژانس، از وظایف و افتخارات ماست.

دکتر توکلی با اشاره به بحران جهانی کووید، گفت: این بیماری حضور گرانقدر تعداد زیادی از همکارانمان را از ما گرفت که آوازه شجاعت و ایثارشان تا ابد طنین انداز خواهد بود و گرچه امروز در کنارمان نیستند، راهشان پر رهرو خواهد بود.

وی با اشاره به برگزاری پانزدهمین کنگره علمی طب اورژانس ایران توسط انجمن علمی طب اورژانس ایران گفت: انجمن علمی متخصصین طب اورژانس از علاقه مندان و گروه های هدف جهت شرکت در پانزدهمین کنگره طب اورژانس ایران که به عنوان مهمترین رویداد علمی سالیانه طب اورژانس کشور، در تاریخ ۱۴ تا ۱۶ دی ماه ۱۴۰۱ در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود، دعوت به عمل می آورد.

رییس پانزدهمین کنگره علمی طب اورژانس ایران در پایان اظهار کرد: این کنگره دارای بالاترین امتیاز بازآموزی ممکن، برای گروه های هدف است

  پایان خبر /

  • آدرس پایین سایت
  • تماس پایین

Copyright © 2023 Iranian Society of Emergency Medicine

TPL_BACKTOTOP